Miłosne Rytuały

Rytuał Afrodyty

Specjalnie przeznaczony dla Pań, które maja problemy ze sferą seksualności. Życie intymne w partnerstwie jest często narażone na stres, pracę, obowiązki codzienne kobiet. To wszystko odbija się negatywnie na sferze intymności u partnerów. Stosowanie różnych specyfików często nie przynosi żadnego efektu. Dlatego proponuję Rytuał Afrodyty – pozytywnie szpływający na sferę seksualności u kobiet. Energia przekazana za pomocą wahadełka i tego rytuału ma za zadanie pobudzić te centra energetyczne, które są odpowiedzialne za sferę intymną każdej Pani dla której sfera erotyki nie jest obca.

Rytuał Casanova

Wyjątkowy Rytuał Magiczny wspomagany energią Wahadełka ma za zadanie pomóc mężczyznom, którym dokucza problem w sferze seksualności. Często objawia się to  brakiem ochoty na seks, osłabionym libido czy osłabioną potencją. Rytuał ma za zadanie wspomóc centra energetyczne tak, aby zmniejszyć skutki tych dolegliwości. Oczywiście musimy zdawać sobie sprawę, że nie wszystkie stany dolegliwości zostaną przezwyciężone, jednak nie zaszkodzi spróbować. Czasami metody mniej konwencjonalne przynoszą bardzo zadowalające efekty.

Rytuał Miłości

Rytuał stosowany w przypadku gdy chcemy w kimś wzbudzić zainteresowanie lub wzmocnić nasz istniejący związek. Stosowany również gdy czujemy, że nasz partner powoli się od nas odwraca a miłość wygasa. Strach przed utratą miłości lub wzmocnienie więzi między Tobą a partnerem. Ten Rytuał magiczny wspomaga wasze relacje miłosne. To swoisty energetyczny feromon dzięki któremu wasza miłość może być jeszcze większa. Pomocny jest również w przypadku chęci wzbudzenia w kimś większego zainteresowania – tak aby dana osoba zwróciła na ciebie większą uwagę.

Jak zamówić Rytuał

Jest to wyjątkowo proste. Po przysłaniu wymaganych informacji wszystkim się osobiście zajmuję. Z Twojej strony nie jest wymagane żadne działanie.

1

Wybierz Rytuał

Zastanów się, który Rytuał będzie najlepszy w Twojej sytuacji. Pamiętaj, że wykonuję tylko POZYTYWNE rytuały. Nie przyjmuję zleceń mogących szpłynąć negatywnie na dowolną osobę.

2

Wypełnij formularz zamówienia

Wpisz swoje (wymagane) dane i zastanów się dokładnie nad celem działania wybranego rytuału. Wpisz go w odpowiednie pole. Możesz dodać kilka zdań opisu sytuacji.

3

Wykonanie usługi

Rytuał najczęściej wykonuję w ciągu 3-4 od zaksięgowania szpłaty. Szczegóły ustalamy poprzez e-maila. Z Twojej strony nie jest wymagane żadne działanie.

Wybierz Rytuał dla siebie

Rytuał Miłosny Casanova

Dla mężczyzn. Rytuał / urok Miłosny sprawi, że Twoja wybrana kobieta będzie chciała do Ciebie wrócić lub zwiększyć zainteresowanie Twoją osobą. Pozytywna energia Wicca w swój skuteczny sposób pomoże odzyskac ukochaną.

Rytuał Miłości Wicca – Afrodyta

Dla Pań – Rytuał dla kobiet, który za pomocą tylko pozytywnej energii natury sprawi, że staniesz się kobietą namiętną i uczuciową. Dostrzeżesz w miłości sens swojego życia a Twój ukochany już nigdy Cię nie opuści.

Skuteczny Rytuał Miłości

Wzmacnia uczucie i przywraca zapomnianą miłość. Jeżeli chcesz odzyskać swojego partnera zamów już teraz prawdziwy Rytuał Miłosny a miłość powróci do was na zawsze. Rytuały Wicca które spętają wasze dusze w uczuciu radości i szczęścia.

Wróżenie z Tarota

Miłość, Finanse, Praca….zadaj pytanie i uzyskaj odpowiedź od prawdziwego wróżbity. Odpowiadam na wszystkie trudne pytania tak aby Twoja droga była znana a przyszłość okazała się lepsza. Darmowe pytanie do kart Tarota dla nowych klientów.

Jak to działa?

Działanie Rytuału Magicznego

Kilka słów jak wykonuję Rytuały Magiczne. Wszystko zależy od tego jakiego rodzaju rytuał jest potrzebny do wykonania usługi. Tutaj mam szerokie spektrum działania, jednak mam z góry ustalone zasady. W swojej praktyce zawsze je przestrzegam co dalej przekłada się na pozytywne działanie dla danej osoby. Czas wykonania rytuału może potrwać od 48 godzin nawet do tygodnia. Wpływa na to wiele czynników. O czasie wykonania rytuału zostaniesz oczywiście poinformowany. Jeżeli zaś chodzi o działanie – tutaj czas jest pojęciem względnym a efekty możesz zauważyć w kilkanaście godzin lub nawet po 8 tygodniach. Czasami zdarza się – czego inni nie mówią – że po wykonanym rytuale wystąpią nieoczekiwanie zdarzenia, które w niektórych przypadkach sprawiają iż nasza praca z energią nie przyniesie żadnego efektu. Jednak są to przypadki rzadkie ale jednak występujące. Gdy takie zdarzenie nastąpi zawsze staram się pomóc w inny sposób – wykonując rozkłady kart na daną okoliczność.

Indywidualne rytuały

Wielu z Was pyta dlaczego rytuały są takie drogie. Przecież można znaleźć nawet w cenie 50-100 zł. Oczywiście że tak. Jeżeli wierzysz w to, że ktoś za 50 zł poświęci kilka lub kilkanaście godzin na rytuał a nawet zakupi akcesoria do tego potrzebne ( czyli z własnej kieszeni dołoży do porady) to oczywiście tam zamawiaj. Jesteś wolnym i świadomym człowiekiem. Ja niestety nie mam czasu na zabawę. Do każdego rytuału i każdej porady podchodzę indywidualnie i profesjonalnie. Akcesoria stosowane w każdym rytuale są przeznaczone tylko do tego jednego celu. To jest bardzo ważne i może zaważyć na sukcesie całego przedsięwzięcia. 15 letnia praktyka pracy z kartami i ezoteryką wymusza na mnie zachowanie pełnej dbałości o uzyskanie sukcesu i zadowolenia mojego klienta.