Wróżby z kart Tarota lub Lenormand

Tarot i Miłość

Jeżeli masz jakiekolwiek problemy w sferze miłości lub chcesz wiedzieć czy wymarzony partner Cię naprawdę kocha to karty Tarota są w stanie z dużą dokładnością określić Twoją sytuację. Pamiętaj, że możesz zadać dowolne pytanie odnośnie spraw miłosnych. Nie sugeruj się moimi przykładami. Codziennie dostaję kilkadziesiąt pytań związanych z tym tematem. Miłość, zdrada, zazdrość i tajemnice – to częsty temat Waszych pytań. Możecie w każdej chwili zadać pytanie kartom o co właściwie chodzi. Zobacz czy przyszłość przyniesie Ci szczęście czy rozczarowanie miłosne.

Tarot i Finanse

Gdy widzisz, że zaczynają Cię otaczać problemy finansowe a nie wiesz co dalej robić zawsze możesz poradzić się kart i sprawić aby twoje zasoby pieniężne uległy powiększeniu lub były na poziomie godnego życia. Zawsze możesz zapytać kart co w danej sytuacji masz robić. Mogą wskazać drogi jakimi podążysz stosując określoną ( własną ) strategię na zwiększenie swoich finansów. W tej dziedzinie jest wiele możliwości zapytań a na wszystkie chętnie udzielę odpowiedzi. Dlatego jeżeli masz pytania dotyczące swojego stanu posiadania zawsze możesz do mnie napisać lub zadzwonić.

Tarot i Praca

Czy mam zrezygnować z obecnej pracy i poszukać innej? Znalazłam dobra ofertę. Czy będzie dla mnie korzystna? W innym przypadku możesz zapytać kart na przykład na temat szefa czy współpracownika. Jak Wam się będzie współpracowało. Wszystkie problemy związane z życiem zawodowym możesz już za chwilę pokonać. Zobacz co mają do powiedzenia karty Tarota. Są tez częste pytania dotyczące wynagrodzenia. czy na przykład będę w stanie zarobić więcej w tej pracy czy lepiej poszukać innej. Karty mogą pokazać prognozę a jaką drogę wybierzesz zależy tylko od Ciebie.

Jak zamówić Wróżbę?

Jest to wyjątkowo proste. Po przysłaniu wymaganych informacji wszystkim się osobiście zajmuję. Z Twojej strony nie jest wymagane żadne działanie.

1

Wypełnij formularz

Zastanów się na jakie pytanie chcesz otrzymać odpowiedź. Z formularza zamówienia wybierz odpowiednią dziedzinę. W razie wątpliwości napisz do mnie e-maila.

2

Podaj prawdziwe dane

Pamiętaj, że ważne jest podanie prawidłowych danych – imienia i adresu e-mail. Bez tego nie przyjdzie do Ciebie odpowiedź.

3

Czekaj na Wróżbę

Zazwyczaj odpowiadam w ciągu 12 godzin od otrzymania opłaty za usługę. Jednak jest możliwość, że odpowiedź nadejdzie w ciągu 48 godzin z powodu dużej ilości pytań.

Wróżenie z kart Tarota

Świat miłości w tarocie

Wróżba z kart Tarota lub Lenormand

Świat finansów w tarocie

Wróżba z kart Tarota lub Lenormand

Twoja praca a Tarot

Sprawy pracy w tarocie

Dowolna dziedzina a Tarot

Inne dziedziny

Informacja dla Ciebie

Zasady wróżenia z Tarota

W swojej pracy korzystam tylko ze sprawdzonych w praktyce talii kart. Są to oryginalne karty Casanova oraz Tarot Świetlistej Drogi. Zgodnie z Waszym zdaniem na temat prognostyki te dwie talie dają najwięcej sprawdzających się wróżb. W niektórych przypadkach korzystam z talii Alchemy. Piękne karty, które swoją symboliką stosuję gdy odpowiedzi z poprzednich nie dają mi całkowitej satysfakcji. Więc pamiętaj, że do każdego pytania podchodzę poważnie i profesjonalnie. To bardzo ważne w mojej pracy. Zawsze pamiętam, że pytanie które zostało zadane wymaga poważnej i uczciwej odpowiedzi.

Jak wróżę?

Do każdego pytania podchodzę całkowicie indywidualnie i profesjonalnie. W swojej pracy najwyżej cenię dyskrecję. Więc możesz mieć pewność, że twoje pytanie i moja odpowiedź jest tylko między nami. W interpretacji przekazuję dokładnie to co pokazują karty. Nic nie dodaję i nic nie ukrywam. Pamiętaj jednak że karty nie są wyrocznią. Za wszystkie działania odpowiadasz osobiście. Karty pokazują ewentualne drogi wyboru – natomiast jak je potraktujesz zależy tylko od Ciebie. Czas wysłania wróżby – do 48 godzin