Czwórka Denarów w tarocie to symbol szczęścia

4 Denarów nazywana też bywa 4 monet. Karta ta symbolizuje szczęście i sukces. Jednak warto zaznaczyć, że mogą one zostać osiągnięte za wysoką cenę. Może się też zdarzyć, że 4 Denarów symbolizuje obawy przed utratą tego co do tej pory osiągnęliśmy. 4 monet w tarocie symbolizuje bogactwo i stabilność w tej dziedzinie. Z drugiej jednak strony każe nam się zastanowić czy pieniądze są najważniejsze w życiu człowieka i czy to właśnie one stanowią największe bogactwo.

Najprościej rzecz ujmując 4 Denarów symbolizuje dobrobyt i stabilność finansową.  Jeśli chodzi o związki to karta 4 Denarów symbolizuje stabilny związek pozbawiony raczej wielkich uniesień. Może się też zdarzyć, że 4 Denarów symbolizuje związek zawarty pod czyimś przymusem bądź po prostu z wyrachowania.

Jeśli chodzi o pracę i finanse to ta karta symbolizuje stabilną pracę i zamożność. Z drugiej jednak strony pokazuje, że boimy się stracić zgromadzone pieniądze. W kontekście zdrowia 4 Denarów może oznaczać problemy z układem kostnym i trawiennym.