Co oznacza Szóstka Denarów w tarocie

Znaczenie ogólne karty Sześć Denarów

Ogólne znaczenie tej karty to hojność i szczodrość względem drugiej osoby. Przedstawia równowagę pomiędzy dawaniem a braniem w zależności, w jakiej pozycji się znajduję. Pokazuję, że mamy dar dawania z siebie czegoś wartościowego.

Karta Sześć Denarów w pozycji prostej

Pozytywne znaczenie karty to dostanie możliwości wybrnięcia z kłopotów czy to finansowych, czy zdrowotnych. Jeśli trapią Cię kłopoty finansowe, może to oznaczać, że niedługo pojawi się przypływ niezapowiedzianej gotówki czy to w postaci wygranej na loterii lub spadku. Może znaczyć również, że będziemy dzielić się z kimś naszą wiedzą i doświadczeniem. Oznaczać jednak może, że to ktoś będzie potrzebował naszej pomocy i będziemy w stanie pomóc kierować kogoś w stronę wyższych wartości.

Sześć Denarów w pozycji odwróconej

Karta tarota  oznaczać będzie wtedy, że to, co ofiarowaliśmy dotąd osobom z naszego otoczenia, będzie niedocenione. Oznaczać może to, że wybraliśmy niewłaściwą osobę do obdarowania jej naszymi zasobami czy to w postaci pieniędzy, czy w postaci naszej wiedzy. Karta oznacza również nas smutek spowodowany niemożnością zadowolenia wszystkich, których chcieliśmy zadowolić.

Karta Sześć Denarów jako rada

Bądź szczodry, jednak naucz się, że na tą szczodrość nie każdy zasługuje.

Karta Sześć Denarów w miłości

Karta ta w miłości pokazuję zrozumienie i wsparcie partnera lub partnerki. Kiedy będziesz potrzebować pomocy, możesz liczyć na to, że twój partner okaże Tobie swoje wsparcie.

Sześć Denarów a zdrowie

Karta zapowiada kres problemów ze zdrowiem w pozycji prostej, zaś w pozycji odwróconej może wskazywać problemy ze zdrowiem spowodowana dieta.

Karta w pozycji prostej ma bardzo pozytywny wydźwięk. Wieszczy koniec kłopotów, również szczęście w miłości. Należy pamiętać jednak, że to, co dostajemy od życia, w każdej chwili możemy stracić. Trzeba pamiętać, że równowaga to coś, na co musimy zwracać uwagę i dawać z siebie tyle jak bardzo ktoś zasługuje.